czwartek, 25 kwietnia 2013

Fashion Week Poland ed.'8

Mimo tego, że bardzo chciałam jakoś nie udało mi się dotrzeć do Łodzi na 8 edycję  Fashion Week Poland. Żałowałam bardzo i nadal bardzo żałuję, że nie mogłam zobaczyć tego wszystkiego na własne oczy, to na pewno niesamowite przeżycie :) Na następną edycję MUSZĘ się wybrać i innej opcji nie widzę, szczególnie teraz kiedy na maila właśnie dostałam komunikat prasowy z tego wydarzenia i jestem zachwycona!

Zdecydowanie najwyraźniejszym akcentem, który na długo utkwi w pamięci tym którzy tam byli jak i nam - szarym ludzikom, którzy podziwiają to cudo jedynie na zdjęciu i nie mogą uwierzyć własnym oczom - była PRZECUDNA sukienka wykonana dla Carlo Rossi przez projektantów Cocoon oraz florystyczny duet Sekunda&Sieradzan Jej wykonanie zajęło aż 160 godzin pracy projektantów i florystów, którzy „utkali” suknię z 50 000 płatków róż.!!
COŚ PIĘKNEGO!

Oprócz tego cuda powyższego na wybiegu zaprezentowały się też inni projektanci 
m.in swoje najnowsze kolekcje pokazali:
*CHARLOTTE ROUGE 
* KAMIL SOBCZYK (którym to powiem troszkę więcej w osobnym poście:) )
*MICHAŁ SZULC 
*NATALIA JAROSZEWSKA 
*NENUKKO 
* PROJECT ZOA
*TOMAOTOMO
* ŁUKASZ JEMIOŁ 

Pod spodem mały mix zdjęć z pokazów :)
http://fashionweek.pl/

piątek, 19 kwietnia 2013

Pasiak więzienny xD

Pogoda się poprawiła, w szkole lekcje się skończyły. W oczekiwaniu na maturę więcej siedzę i się stresuję niż się uczę niestety.:) Ale zamierzam to zmienić oczywiście i zająć się w końcu przygotowaniami. Najwyższy czas przecież :)Kardigan - Wholesale-dress
Spódniczka - Oasap
Torebka - Oasap

wtorek, 2 kwietnia 2013

Gdzie ta wiosna?

Czy totalną rozciapciuchę na drodze, kapanie wszystkiego co mokre z dachów, ale mimo wszystko przeraźliwego chłodu na dworze, można nazwać wiosną?
Mamy 2 kwiecień, a ja czuję się jakby to był początek lutego, strasznie mnie to już męczy, a w szafie przecież już tak wiele mam ubrań wiosennych.
Przynajmniej w święta spędzone w domu swoim lub nie swoim mogłam założyć spódniczkę i jasne rajstopy bez obaw, że zamarznę na kość :)
Przy okazji sfotografowania wczorajszego stroju możecie zobaczyć też moją nową torebkę od bardzo utalentowanej Anety, która zgodziła się zrobić mi ją "na wymiar". Bardzo brakowało mi torebki, w któej bez obaw mogłabym nosić laptopa, oraz zmieścić, notesy książki i inne potrzebne mi na co dzień rzeczy :) Teraz już nie muszę biegać z 2 torbami po mieście, bo ta ma specjalną kieszonkę, gdzie laptop bezpiecznie może sobie przebywać cały dzień:)

Sweter-SH/Spódnica-SH/Bluzka-No nema/Zegarek-Edibazzar/Rajstopy-Knittex (model Bohema)/Torebka-Torebeczkowo