poniedziałek, 1 lipca 2013

Konkurs z Persunmall! Do wygrania ciuszki i 100$ na zakupy!

Jakoś dawno na blogu nie było konkursu, więc bardzo chętnie przystałam na propozycję rzuconą kilka dni temu przez sklep Persunmall. ;)


Do wygrania jest dowolnie wybrany ciuszek z tych pokazanych poniżej.
IM WIĘCEJ ZGŁOSZEŃ TYM WIĘCEJ UBRAŃ DO ROZDANIA, więc powiadamiajcie znajomych!;)

Dodatkowo spośród zgłoszeń, ze wszystkich blogów zostanie wylosowana jedna osoba, która wygra 100$ na zakupy w Persunmall!






Co należy zrobić aby wygrać:
♥Polubić StylingMyLove i Persunmall
♥Zarejestrować się w Persunmall
♥Zostaw komentarz ze swoim imieniem, nazwiskiem oraz mailem użytym podczas rejestracji w sklepie.
♥Będzie mi miło jeżeli dodasz też mój blog do obserwowanych ;)


Zwycięzcy będą ogłoszeni na moim blogu, oraz a stronie sklepu. Dodatkowo w sprawie wysyłki nagrody sponsor skontaktuje się mailowo ;)


Konkurs trwa od dziś do 15.07.2013r. do godziny 23:59 ;)

Dodatkowo dla wszystkich, którzy będą w tym czasie robić zakupy w sklepie na kwotę przekraczającą 60$ rabat!;) PERSUN20%OFF

69 komentarzy:

  1. Żaneta Bielecka
    zanka88@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  2. Dagmara Marut
    dagmarka.m@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  3. Agata Kędziorska
    agatakedziorska15@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  4. Martyna Jarczak

    jarczak.martyna@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  5. Karolina Furgacz
    karolina1990r@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  6. Ola Cylka
    aleksandraa.cylka@poczta.fm
    Obserwuję jako : Olczyy ♥ :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Dominika Kościółek
    dkkosciolek@gmail.com

    Zapraszam również do mnie na konkurs:
    http://shocostyle.blogspot.com/2013/06/persunmall-giveaway.html

    OdpowiedzUsuń
  8. Bernadeta Kobielak
    anka911@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  9. Ania Winogrodzka
    anija20@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  10. Karolina Masłowska na fb Karolina Em
    karomalina@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  11. Beata Korpecka
    fantaghiro@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  12. Daria Patrak
    kawaiijapancookie@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  13. Bernadeta Bomba
    bernadetaaa@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  14. Sylwia Bomba
    sylviaaa100@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  15. Magdalena Kołodziej
    sucrebouche@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  16. Gosia Brodnicka
    gosia_brodnicka@wp.pl
    Obserwuję jako: Gosia Brodnicka

    OdpowiedzUsuń
  17. Natalia Badecka
    natalka0810-1999@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  18. Katarzyna Majoch
    kaka97_ns@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  19. Katarzyna Helman (strony na fb polubione jako Lena Insano)
    will.q.lecter@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  20. Magdalena Wiercińska
    ma23dziara1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  21. Kasia Dąb
    szara_parasolka@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  22. Karolina Zagórska
    karolina630@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  23. Kinga Bargielska,
    kinga.bargielska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  24. Alena Dubrowskaja
    alena.dubrowskaja@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  25. ola.g.29@wp.pl

    Aleksandra Greszczeszyn
    obserwuję jako Szymusiowa

    OdpowiedzUsuń
  26. Magdalena Jezierska ( fb )
    madzia3991@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  27. Stefani Pyzik
    Mojekonto309@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  28. Kasia Drzemicka
    kasia7824@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  29. Kamila Greszczeszyn
    kama.g.13@onet.pl
    obserwuję jako Kamila Greszczeszyn

    OdpowiedzUsuń
  30. Natalia Kowalska,
    natala203@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  31. Magdalena Elżbieta Niżnik3 lipca 2013 23:16

    Magdalena Niżnik
    mikaz11@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  32. Izabela Filipczak
    isatusia@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  33. Kinga Tomaszewska,
    kingat@opoczta.pl

    OdpowiedzUsuń
  34. paulina jatczak
    linka132@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  35. Gosia Gordziejewska
    gordziejewska.malgorzata@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  36. Gosia Koza

    gosia.kozaa@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  37. Angelika Siudem
    angelika.siudem@onet.pl
    Obserwuje:angelika.siudem

    OdpowiedzUsuń
  38. Magda Kostrzewa
    magda.kostrzewa1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  39. Na fb lubię jako: Mika Natalia D.
    natalia33@opoczta.pl

    OdpowiedzUsuń
  40. Zuzanna Dziugieł
    susuanne@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  41. Oliwia Kubicka
    zakochana@autograf.pl

    OdpowiedzUsuń
  42. Beata Gąsiewska
    bm115@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  43. Magdalena Samełko
    magdalena-samelko@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  44. Patrycja Piasecka patuska111@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  45. Iwona Matelska, iwaaa91@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  46. Sylwia Dziadkowska
    czarna.siostra@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  47. Dominika Adamowicz
    doooomis@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  48. Klaudia Majewska
    majkkaa115-1996@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  49. Kazimierz Wierzba
    kazik350@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  50. jola.lecka@o2.pl
    Jola Łęcka

    OdpowiedzUsuń
  51. Kamila Anna Sikorska
    kamilka1745@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  52. Aleksandra Michoń
    alksandra.michon@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  53. Lucyna Lachendrowicz
    telimena.xxx@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  54. Katarzyna Ruszkowska
    katarzyna.r@10g.pl

    OdpowiedzUsuń
  55. Agnieszka Ruszkowska
    agnieszka90-88@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  56. Angela Walaszczyk
    angela073@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  57. Julia Głąb
    irool@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  58. Klaudia Maruszczak
    a-maruszczak@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  59. Anita Sadło
    anitasadlo@interia.pl :)

    OdpowiedzUsuń
  60. Elżbieta Świtulska
    lizzie@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  61. Aneta Przeniczkowska
    anetka19234@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  62. Kasia^^
    photoshootandfashion@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  63. Agnieszka Kopcewicz
    Orinoko_Ag@interia.pl
    obserwuję jako Orinoko_Ag

    OdpowiedzUsuń
  64. Maria Przewłocka
    mania71@interia.pl

    OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każdy pozostawiony komentarz, obserwację, odwiedziny!:)